ORION - TVORÍME VAŠU DOMÁCNOSŤ

ORION - TVORÍME VAŠU DOMÁCNOSŤ

ORION - TVORÍME VAŠU DOMÁCNOSŤ

Spoločnosť Veľkoobchod ORION, spol. s r.o. bola založená v roku 1992, od tej doby patrí medzi popredné české veľkoobchody pôsobiace v oblasti domácich potrieb. V súčasnej dobe okrem veľkoobchodu združuje aj zásielkový obchod, ktorý ponúka svoj tovar prostredníctvom tlačených katalógov a e-shopu http://www.oriondomacepotreby.sk/.

Firma sídli na okraji Litomyšle - v mestskej časti Nedošín - v novom modernom komplexe skladového a logistického centra s pohodlným prístupom a dostatkom parkovacích plôch. Za 25 rokov existencie sa podarilo vybudovať prosperujúcu čistú českú spoločnosť, ktorá dbá na permanentný rast a rozvoj kvalitných služieb pre svojich zákazníkov. Tiež naďalej je plánovaný rozvoj veľkoobchodu a siete maloobchodných predajní Orion - český obchod pre domácnosť.

Hlavnou oblasťou činnosti je export a import domácich potrieb. Rozsiahly sortiment je tvorený tovarom od renomovaných českých výrobcov, výrobcov zo štátov EÚ a z krajín celého sveta. Tovar je dodávaný do predajní a firiem po celom území Českej republiky, Slovenska a Poľska.

PONUKA

Z veľkoskladu ponúkame niekoľko tisíc druhov výrobkov predovšetkým s touto obchodnou špecifikáciou: domáce, kuchynské a záhradkárske potreby, kúpeľňové doplnky, upratovacie pomôcky a drobné elektrospotrebiče.

Náš tovar nájdete v predajniach pod týmito obchodnými značkami: Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a ďalšími.

Našou hlavnou snahou je ponúknuť za dobrú cenu kvalitu spojenú s atraktívnym a moderným dizajnom. Nízku cenu výrobkov garantujeme vďaka ich priamemu dovozu. Na komfort zákazníkov dbáme od počiatočného kontaktu, disponujeme tímom vyškolených obchodných zástupcov, ktorí dokážu kvalifikovane poradiť pri výbere tovaru.

Našim stálym zákazníkom poskytujeme objednávkový systém pre velkoodberatele, prostredníctvom ktorého je možné jednoducho, rýchlo a účelne objednávať požadovaný tovar. Zároveň umožňuje - bez časového obmedzenia - prístup k informáciám o kompletnom sortimente, cenách, akciách a novinkách.

SLOVENSKÝ OBCHOD PRE DOMÁCNOSŤ

Snahou spoločnosti Orion je podporovať slovenský trh a českých výrobcov, kvalitných výrobkov zo skla, plastu, nerezu, smaltu, ... V našom širokom sortimente tovaru nájdete veľa českých firiem a ich výrobky