O nás

Obchodné centrum ZEMPLÍN , otvorilo svoje brány po prvýkrát 29. marca 2008, krátko po 9.00 hodine ráno. Ide o prvé a najväčšie obchodné centrum na Zemplíne, v ktorom na ploche 7500 m2, nájdete atraktívne a známe módne značky štýlového oblečenia, topánok, doplnkov a služieb.

Na svoje si tu určite prídu mladí a teenageri a  to vďaka prevádzkam NEW YORKERTAKKO FASHION, či MUSTANG. Ani elegantná a spoločenská móda u nás nechýba. Nájdete ju v predajniach ako ADAM ,ORSAY a JANTEX.

Predajne obuvi – DEICHMANN BEREVI ponúkajú svojím zákazníkom široký sortiment dámskej, pánskej i detskej obuvi, na bežný deň, spoločenskú príležitosť, nechýba ani obuv voľnočasová či športová.

Kvalitné kožené tašky ,opasky a kabelky nájdete v OC v predajni LARA BAGS.

Dámy, ktoré milujú šperky, nájdu nádherné strieborné, zlaté skvosty či Swarowskeho kryštál, v Klenotoch FRANK alebo stánku PANDORA. Nádherné pančuchy rozmanitých vzorov, ktoré kopírujú najnovšie módne trendy, ako aj kvalitné ponožky pre deti a pánov nájdete v značkovej predajni BEPONDrogériu od výmyslu sveta Vám ponúka 101 DROGERIE , jej ponuka Vám iste padne vhod, či už potrebujete drogériu do domácnosti, kozmetiku pre seba či ako darček. Kvety sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života, či už počas tých najšťastnejších, ale aj najsmutnejších dní. KVETINÁRSTVO s  pestrou ponukou kvetín a služieb nechýba ani v obchodnom centre ZEMPLÍN.

Športové potreby pre príležitostných, ale aj vrcholových športovcov ponúka predajňa EXISPORT.

OC zemplín

V OC ZEMPLÍN nájdete aj najväčšie kníhkupectvo na Zemplíne PANTA RHEI – viac k tomu asi ani netreba dodať.

Nuž a ak popri nakupovaní vyhladnete, šup s celou rodinkou do nášho FOODCOURTU, kde nájdete vynikajúce a rozmanité jedlá za výborné ceny, ktoré Vám pripravia od 5 do 15 minút.  Dobrú chuť!
Máte chuť na niečo sladké, dobrú kávu a Vaše detičky by si dali sladký puding? Tak nech sa páči – do kaviarne MUSETTI na pochodí alebo do kaviarne MONACO na prízemí. Vo všetkých Vás ochotne obslúži príjemný personál a ponúkne Vám najvyberanejšie druhy káv, čajov i sladkých dobrôt. Ak si chcete zobrať výborné čaje, kávu, cukrovinky so sebou domov, určite navštívte predajňu ČAJOVŇA na poschodí. Majú aj krásne čajové a kávové servisy, čajníky a doplnky.

V OC ZEMPLÍN nechýbajú ani služby. Dokonalý strih, farbu či účes Vám vyčaria vo Vlasovom štúdiu ESTER. Ak chcete byť krásne opálený v zime aj v lete, skúste naše SOLÁRIUM na poschodí. Pre Vašu dokonalú manikúru sú tu pre Vás prevázky DEP NAILS a EURO NAILS. Ak potrebujete nový telefón, na poschodí nájdete predajňu MOBILONLINE alebo na prízemí nájdete štýlovú predajňu ORANGE, SMARTSHOP a M@M COMP. Ak potrebujete pre svoju rodinu, partnera, priateľov či známych nejaký zaujímavý darček, určite Vám pomôžu v DARČEKOVOM CENTRE - PRESENT FOR YOU alebo predajni FIRST DAY. A parfémom od známej FANN PARFUMÉRIE určite nič nepokazíte : ) Aj túto predajňu, ktoré ponúka dekoratívnu kozmetiku a rozmanité parfémy svetových i domácich značiek pre pánov dámy aj deti, u nás nájdete. Najväčšiu radosť budú mať Vaše deti nepochybne v predajni DRÁČIK, kde sa budú cítiť ako vo svete rozprávok a svojich obľúbených idolov. No a ak potrebujete vyčistiť Vaše kabáty, vetrovky, kožuchy, obrusy, obliečky či čokoľvek iné, hneď pri vchode od Zemplínskej šíravy nájdete skvelú ČISTIAREŇ. Potrebujete rýchlo hotovosť, vložiť alebo vybrať peniaze, hypotéku, či poradiť sa o svojich financiách? K dispozícii je Vám SLOVENSKÁ SPORITEĽŇA  a prevádzka HOME CREDIT.

V obchodnom centre nechýba ani lekáreň BENU ,stánok s chrumkavým pečivom MINIT aj stánok so širokým výberom koláčikov TORTY ADRIANA.

Pravidelne organizujeme v našom OC ZEMPLÍN pre Vás i Vaše ratolesti PERFEKTNÉ AKCIE , plné súťaží, bohatého programu, známych osobností. O tom, aká akcia sa blíži, sa vždy dozviete z našej webstránky, facebooku, plagátov, letákov či spotu v TV REGIÓN.

Obchodné centrum ZEMPLÍN vzniklo preto, aby ponúklo Zemplínčanom aj neZemplínčanom možnosť komfortného nakupovania pod jednou strechou, možnosť oddýchnuť si, zabaviť sa, zrelaxovať. Jeho cieľom je ponúknuť vysoký štandard a kvalitu, ktorú Zemplín tak dlho postrádal. A to sa, vďaka každému z vás, darí napĺňať. Ďakujeme a tešíme sa na vás pri nákupoch a akciách v OC ZEMPLÍN.

Fakty a čísla

Obchodné centrum Zemplín má vynikajúcu dostupnosť z hlavnej cesty vedúcej na Zemplínsku Šíravu. Pred areálom sa nachádza strategické nástupište pre všetkých, ktorí prichádzajú z okolia do mesta Michalovce. Pôvodné nástupište pri kaštieli bolo zrušené a z nástupišta pri OC ZEMPLÍN sa stalo hlavné nástupište v centre mesta. Všetky tieto výhody ponúkajú ideálne miesto pre nákupy, zábavu a voľný čas. Obchodné centrum je vzdialené asi 400 m od pešej zóny a sa nachádza v tesnej blízkosti supermarketu Kaufland.

Otvorenie: 29. Marec 2008
Celková prenajímateľná plocha: 7 500 m
Počet obchodných jednotiek: prízemie: 24 obchodných jednotiek, 1. poschodie: 26 obchodných jednotiek 
Počet parkovacích miest: 300 
Počet obyvateľov / spádová oblasť: Michalovský okres 109 121 obyvateľov / do 30 min. 250 000 obyvateľov

Kde nás nájdete