CAFFE MUSETTI

Mnohí z nás si život bez kávy nevedia už ani predstaviť. Pitie kávy sa stáva akýmsi rituálom, predstavuje dobrý štart do nového dňa, príjemné poobedie, ale aj dobrý záver. Káva sa po čaji stala druhým najpredávanejším nápojom.

Naša kaviareň pre vás ponúka kávu Musetti, ktorá dnes patrí medzi 20 najpredávanejších káv sveta. Receptúra zloženia tejto výnimočnej kávy patri rodine Musettiovcov už od roku 1934.

Káva je dovážaná hlavne z Južnej Ameriky a Afriky a pražená v talianskom meste Piacenza. Priamo u nás môžete ochutnať kávu , ktorá je tvorená zmesou káv arabiky a robusty. Táto káva pod názvom GRAND CRU je nazývana aj „vlajkovou loďou“ značky Musetti. Hovori sa jej aj káva znalcov – vďaka jej jemnej chuti, preto určite zalahodí všetkým milovníkom dobrej kávy. Mimo tejto zmesi môžete všetky druhy káv ponúkaných u nás ochutnať aj so 100% Arabiky – Musetti Evoluzione alebo bezkofeinovej kávy-Musetti Decaffeinato.

Radi vás privítame v našej kaviarni, kde mimo spomínaných rôznych druhov káv vám ponúkneme široký sortiment miešaných nápojov, čajov, čokolád, dezertov a iných produktov. Teší sa na vás personál Musetticaffé.Prevádzky / CAFFE MUSETTI - mapa

MUSETTI CAFFE
MUSETTI CAFFE
MUSETTI CAFFE
MUSETTI CAFFE
MUSETTI CAFFE

Zoznam prevádzok