Obchodné centrum Zemplín, Andreja Sládkoviča 5, 071 01 Michalovce

Hľadať
OC Zemplín
Centrum
vášho
mesta
Otvorené denne od 9:00 - 21:00 hod.

Nákupy a služby

PANTA RHEI

Aj vy počas dlhých pracovných dní snívate o tom, ako si večer sadnete, zapnete lampu alebo zapálite sviečky a začnete čítať?

A čo keby ste na zdokonalenie atmosféry ešte od nás dostali čarovný knižný kútik?

Je to jednoduché!
1. Stačí, ak nakúpite knihy v hodnote nad 20 € v ktoromkoľvek kníhkupectve Panta Rhei alebo na www.pantarhei.sk
2. Zotriete žreb a objavíte svoju výhru. 

Hoci knižný kútik vyhrá iba jeden z vás, nezúfajte. Rozdávame 5012 ďalších cien:
2x víkend v Tatrách
10x 10 kníh
5000x 10 % zľava na nákup

V prípade výhry nás kontaktujte na sutaz@pantarhei.sk. V prípade výhry 10 % zľavy na nákup kníh nás kontaktovať nemusíte, no samozrejme môžete☺. 

Žreb je automaticky uplatniteľný v ktoromkoľvek kamennom kníhkupectve Panta Rhei.

Akcia platí od 16.8. do 30. 9. 2017

Spoločnosť Panta Rhei je najväčšia sieť kníhkupectiev, ktorá na slovenskom knižnom trhu pôsobí už 18 rokov.Našim prvým kníhkupectvom bolo kníhkupectvo spojené s klenotníctvom vo Veľkom Mederi. Otvorili sme ho v roku 1992. Ďalšie predajne Panta Rhei sa otvárali postupne.

Predajne kníh máme v mestách Bratislava / 6 predajní/, Dunajská Streda,Komárno, Košice, Martin, Nové Zámky, Nitra, Prešov, Senec, Šamorín, Trenčín,Trnava, Žilina. Jubilejnou 20 predajňou je kníhkupectvo Panta Rhei v exkluzívnych priestoroch Eurovea Galleria v Bratislave rozlohou 1500 m2,koncom apríla sme otvorili predajňu v Piešťanoch a 1.mája kníhkupectvo v OC Zemplín v Michalovciach. Kníhkupectvo Panta Rhei v Michalovciach má rozlohu 350 m2. Naším cieľom je poskytovať v kníhkupectvách Panta Rhei širokú ponuku kníh rôznych žánrov pre všetky vekové kategórie. V snahe obstáť pred silnejúcou konkurenciou prinášať svojim zákazníkom nové služby a bonusy v podobe literárnych besied, autogramiad a prezentácií za účasti domácich i zahraničných osobností literárneho neba a kultúrneho života. Našim želaním a cieľom je , aby si čitatelia mohli v predajniach Panta Rhei v pokoji vybrať knihy a čítať bez toho, aby ich niekto vyrušoval. Svojský štýlový design, príjemná atmosféra a vôňa kávy robia z kníhkupectiev Panta Rhei miesta, kde pocítite lásku ku knihám aj vy.

Telefón: 00421 56 326 0361
Fax: 056/ 326 0360
Email: zemplin.michalovce@pantarhei.sk

PANTA RHEI
PANTA RHEI
PANTA RHEI
PANTA RHEI
PANTA RHEI

Zoznam prevádzok