Obchodné centrum Zemplín, Andreja Sládkoviča 5, 071 01 Michalovce

Hľadať
OC Zemplín
Centrum
vášho
mesta
Otvorené denne od 9:00 - 21:00 hod.

Nákupy a služby

RESERVED

Kolekcia Reserved Kids „Späť do školy” Jeseň/Zima 2017/18

Nová kolekcia Reserved Kids je kombináciou športového a hip-hopového štýlu – trendy, ktoré dominujú v dievčenskom a chlapčenskom oblečení najbližšej sezóny. Dizajnéri zdôrazňujú návrat k športovým strihom, komfortným džínsom a klasickým módnym kúskom, ktoré sú navrhnuté podľa najnovších módnych trendov.

Najnovšia línia sa zameriava na športový štýl a pohodlné strihy. Kolekcia obsahuje bundy v baseballovom štýle, flanelové košele, mikiny a joggersy, ako aj tričká a mikiny so športovými vzormi. Kolekcia je inšpirovaná estetikou amerického futbalu, preto v nej môžeme nájsť rôzne potlače, logá, emblémy a nášivky, ktoré charakterizujú školský odev. Každý model obsahuje originálny detail, ktorý umožňuje jeho nositeľovi vyjadriť individuálny štýl a prelomiť klasický športový štýl.

Odtiene khaki, námorníckej a klasickej modrej kontrastujú so silnými popovými prvkami. Energická žltá, intenzívna zelená alebo výrazná červená dodávajú modelom šmrnc. Vynikajú najmä na ľahkých jesenných bundičkách, vestách a teniskách – osvedčia sa hlavne pri hraní futbalu alebo na bicykli. Mickey Mouse je celebritou tejto kolekcie a nájdeme ho tak na celom oblečení ako aj na doplnkoch – na šáloch, taškách, šiltovkách, vďaka čomu je veľkou senzáciou tejto kolekcie.

Kolekcia Reserved „Back to school“ sa vracia ku klasike s novými prvkami. Dievčenské vichy vzorované blúzky a módne volány sa kombinujú s džínsami a sukňami v štýle 90. rokov a vytvárajú ideálny set do školy, ale aj na mimoškolské aktivity.

Nová kolekcia Reserved Kids je štýlový mix jemných úpletov, teplej bavlny a pohodlného denimu podľa najnovších trendov. Rozmanitosť športovej módy, trendy farieb a originálnych detailov zaručujú, že každé dieťa začne nadchádzajúci školský rok s úsmevom...v Reserved štýle!

Celú kolekciu „Späť do školy“ pre dievčatá a chlapcov nájdete na www.reserved.com.

RESERVED je značka oblečenia, ktorej kolekcie pre ženy, mužov a deti sú dostupné v mnohých európskych krajinách a krajinách Blízkeho východu. Ponúka moderný design inšpirovaný svetovými trendami. Nájdete tu jednoduché a klasické línie, módne výstrelky aj originálne vzory. Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na stránke www.reserved.com/sk/sk/, www.reservedklub.sk alebo na našom facebooku @RESERVEDSlovensko

Nenašli ste na našej predajni to, čo hľadáte? Pozrite si náš e-shop www.reserved.com/sk/sk/.

Výmena Tovaru

Tovar zakúpený v predajniach RESERVED je možné vymeniť do 30 dní od dátumu nákupu. Tovar je možné iba vymeniť, nie je možné vrátiť  hotovosť. Vymeníme iba nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými etiketami. Podmienkou výmeny je predloženie originálu pokladničného bloku. Spodnú bielizeň a plavky z hygienických dôvodov nevymieňame. Neprijímame výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného v iných krajinách.

Vernostný klub

RESERVED klub je program pre zákazníkov obchodnej siete RESERVED na Slovensku. Tento program je zameraný na poskytovanie nadštandardných výhod pre stálych zákazníkov spoločnosti nakupujúcich v „kamenných“ predajniach (neplatí pre nákupy cez e-shop).

Výhody pre členov klubu

Ako člen RESERVED klubu budete prednostne informovaní o novinkách, akciách a aktivitách v sieti predajní RESERVED. Za každý nákup sa Vám na Vašej BONUS CARD kumulujú body. Každých 100 bodov si môžete vymeniť za zľavovú poukážku v hodnote 5 € a pri príležitosti Vašich narodenín dostanete od nás 15% narodeninovú zľavu. Staňte sa členom RESERVED klubu a využívajte výhody, ktoré Vám ponúkame. Viac informácií na www.reservedklub.sk.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

Mobil: 0905 757 530
Email: sk_re_1212@shops.lppsa.com
Web: www.reserved.com

V prípade dotazov, námetov a pripomienok nás môžete kontaktovať:

LPP Slovakia, s.r.o., J. Kráľa 9, Banská Bystrica 974 01
E-mail: slovakia@lppsa.com

RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED
RESERVED

Zoznam prevádzok